Medium

 

sjnewSint-Jozefsinstituut-college
Torhout

Donderdag 17 mei : verdwalen in verhalen

Op donderdag 17 mei verspreidt een heleboel talent zich over verschillende bekende en minder bekende locaties op onze school. Medeleerlingen worden gedurende twee lesuren op sleeptouw genomen. Via poëzie, dans, muziek, woord en beeld mogen zij even 'Verdwalen in verhalen'.

 Naast de performances overdag voor de leerlingen is er ook een avondeditie om 19u30 voor ouders en andere geïnteresseerden. Het is een unieke kans voor u om de talenten van onze leerlingen en misschien die van uw zoon of dochter te bewonderen.

Uw aanwezigheid is een hart onder de riem voor de inzet van leerlingen en collega's. Om organisatorische redenen is fijn te weten als je komt. Je kan je aanwezigheid melden met een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Bekijk zeker en vast de website (gemaakt door Egon Gevaert) met het programma - klik hiervoor op de affiche

verdwaleninverhalen1600

CLIL aanbod

clil210

Schoolbrochure

klik telkens voor meer info!

BROCHURE

Brochure Sint Jozef web2016 240

Negenblauw250
Mediumblauwwit250
Ga naar boven