Medium

sjnewSint-Jozefsinstituut-college
Torhout

Deze week veiling voor vastival - bekijk het unieke aanbod en doe een bod!

De veiling voor vastival krijgt meer en meer vorm... het is alweer een prachtig aanbod, met o.a. een gesigneerde vinyl/cd van St.Grandson, dvd-box van Jan Verheyen, een prachtig kunstwerk van O-sekoer, een schitterende chocoladesculptuur in het thema van vastival, bokshandschoenen van Delphine Persoon en heel wat workshops en ervaringen... Je kan ook als "buitenstaander" bieden, neem gerust contact met ons op! Volg deze pagina want er komt elke dag nog iets bij! Klik hier om het volledig aanbod te zien!

Ga naar boven